Registrační formulář

 - registrujte se na našich stránkách prostřednictvím kontaktního formuláře - do zprávy napište registrace

- budou Vám zasílány veškeré informace o probíhajících kurzech a slevové nabídy

- při registraci není nutné objednání kurzu.

 

Kontaktní formulář

Váš email
Předmět
Zpráva

Reference

 
Přidat nový příspěvek

• Reagujete na příspěvek číslo 7248 :

 
 
 
b i u :) :D :( :o) ;) :'( >:) :B-) 8-) :-{ =) >:( ? ! {}
 

 

 1. reaguj | 19. Května 2018, 10:06 Miluše Němcová reaguje:

  V tomto týdnu jsem se zúčastnila slavnostního zahájení vernisáže obrazů Dany Růžičkové.Sešli jsme se v hojném počtu a musím napsat, byl to opravdu krásný zážitek.Dana se svým synem i bratrem zahrála a zazpívala také na kytaru.Na každého z nás si našla chvilku a s úsměvem na tváři hovořila o svých zážitcích, které použila při tvorbě obrazů.Děkuji.M.

 2. reaguj | 28. Května 2017, 20:36 Eva Tesařová reaguje:

  Díky moc za úžasný víkend a kurz kreslení pravou hemisférou!Příjemné prostředí,skvělá lektorka a moc příjemně strávený víkend,výsledky vynikající!Navštívím ráda postupně všechny kurzy!Eva T

 3. reaguj | 13. Února 2017, 15:39 Mirka Weissova reaguje:

  Děkuji mnohokrát za perfektní kurz kreslení a malování pravou mozkovou hemisférou.Vynikající paní lektorka,celá společnost a výsledky,kterým nikdo nemohl snad věřit,že dokáže nakreslit(kromě Radka),úžasný talent.:) :)

 4. reaguj | 07. Listopadu 2016, 12:26 Markéta Večeřová reaguje:

  Chtěla bych mockrát poděkovat za kurz suchým štětcem, který jsem absolvovala. Vůbec bych nečekala, že jsem schopna vytvořit něco tak krásného. Děkuji paní Daně, za trpělivost a pomoc při kurzu. Určitě jej navštívím znovu. Člověk vypne a mohu potvrdit, že malování působí antistresově :-) Moc moc děkuji

 5. reaguj | 14. Července 2016, 14:48 Lenka Pešková reaguje:

  Už dlouho se chystám poděkovat za možnost zkusit kreslit. Nikdy by mě nenapadlo, že mi to přinese takové uspokojení. A hlavně, že moje dílo bude k něčemu vypadat. Technika Zentagle mě doslova uchvátila. Když se chci odreagovat, vezmu papír a fix a najednou zjistím, že uběhly 2 hodiny. Krásně strávený čas.
  Díky moc

  Lenka 2

 6. reaguj | 02. Června 2016, 15:17 Petra Hanrová reaguje:

  Před 14 dny jsem absolvovala úžasný kurz malování suchým štětcem. Všem opravdu doporučuji tento nevšední zážitek. Moc děkuji lektorce Daně za to, co mě naučila.

 7. reaguj | 05. Dubna 2016, 20:42 Šiler Ivo reaguje: [mail]

  Stále nemohu uvěřit tomu,co jsem nakreslil.Je mi přes 50 a nikdy jsem se kreslení nevěnoval,tužku do ruky nevzal a o malování vůbec nezajímal.Na kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou jsem se dostal ze známosti s úžasnou lektorkou Danou která mi pomalu otvírala moje možnosti kreslení a vnímání prostoru.
  Mnohkrát děkuji za příjemný víkend a vřele Všem doporučuji 2

 8. reaguj | 29. Února 2016, 22:38 Petr reaguje:

  Víkendový kurz pravou mozkovou hemisférou uskutečněný ve Valticích byl pro mě opravdovým zážitkem. Jednak pro útulné prostředí rodinného penzionu, které poskytla jedna z účastnic, jadnak pro příjemnou atmosféru vytvořenou paní lektorkou Danou. Celý kurz byl velmi konstruktivní a precizně připravený. Bylo znát, že paní lektorka svou prací opravdu žije a krom odborných znalostí dokáže dát i dostatek podpory ve chvíli, kdy se zrovna nedaří. Výsledkem pro všechny byla velmi zdařilá díla o kterých jsme si možná ani nemysleli, že bychom je dokázali za tak krátkou dobu vytvořit.
  Ještě jednou vyjadřuji paní lektorce mé poděkování a nemohu než všem vřele doporučit. Ať už pro ty, kdo hledáte možnost se zdokonalit ve Vaší tvorbě, tak pro úplné začátečníky jako jsem byl já, kteří hledáte nové možnosti vlastního vyjádření.

 9. reaguj | 09. Února 2016, 19:43 Lenka Kunová reaguje: [mail]

  Děkuji za krásnou neděli strávenou čárománií na kurzu Zentanglu :-)

 10. reaguj | 17. Prosince 2015, 12:29 Hana Š. reaguje:

  Moc děkuji paní Daně, že si nyní před vánocemi udělala čas ve svém nabitém programu a pomohla mi připravit pro mou rodinu ten nejkrásnější dárek. Díky

1-10 | 11-13

 
 
 
TOPlist